Shop Mobile More Submit  Join Login
Nie ma to jak włączyć AXN o 23:00 i rozkoszować się Sherlock'iem i Watson'em! Czy tylko mi tego tak bardzo brakuje w letnie wieczory? Jeszcze chyba nigdy nie pisałam takiego Journal'a bez konkretnego powodu, jak (gówniany)konkurs czy durne ogłoszenie w stylu "jednak tego nie narysuje, bo ze mnie leniwa dupa"... miłe uczucie.
Jutro zaczną domowe porządki... chyba nie przetrwam tego tygodnia.
Czy tylko mnie tyka w wakacje taka dziwna MELANCHOLIJA? Serio, ja nie mam nic do roboty! Niby próbuje coś rysować, ale jak tu znaleźć na coś takiego czas kiedy musisz cały dzień pilnować młodszej siostry?
Choć dzisiaj było trochę inaczej, to małe dziwne indywiduum urządziło sobie popołudniową drzemkę i co ja na to? Otóż PO RAZ PIERWSZY w te wakacje autentycznie wyszłam na podwórko!(nie licząc wakacji nad morzem, ale to inna sprawa)
Przezornie zabrałam ze sobą zeszyt do rysowania i ukochany komplet ołówków "na wypadek" gdym nagle stwierdziła, że coś jest na tyle godne uwagi, że zasługuje na obecność w moim szkicowniku. Jakież wielkie było moje rozczarowanie! Od samej bidy nawet mojego kochanego psa chciałam narysować, TO NIE! on sie musi cały czas wiercić!
Po pełnych rozczarowania i goryczy 10 minutach powróciłam do domu i JUŻ miałam iść do swojej jamy(pokoju) gdy się okazało, że indywiduum nie śpi! I od tego czasu tylko: przynieś, podaj, pozamiataj...
Te wakacje nie zapowiadają się najlepiej, muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie dzięki któremu będę mogła się urywać  z domu na pół dnia zanim się zacznie sezon na wiśnie.
Jedyne co mnie jeszcze trzyma przy życiu do jutrzejszego wieczoru to myśl, że kiedy włączę kanał 56 o godzinie 23:10 to Sherlock będzie tam na mnie czekał... on i jakiś trup, bo na nich zawsze można liczyć!

Takim oto niezbyt melancholijnym, ale i nie zbyt optymistycznym akcentem zakańczam ten beznadziejny Journal, którego właściwie napisałam tylko po to żeby się jakoś wygadać... niby mogłabym prowadzić dziennik, ale zawsze mnie wtedy bolą nadgarstki od nawału pisania(żartuję! to dlatego, że ze mnie leniwa dupa i mi się pisać nie chce!)

Dobranoc! I obyście mięli o wiele lepsze wakacje niż ja! :)
  • Listening to: the end is where we begin
  • Reading: Młody Sherlock Holmes >:3
  • Watching: FULLMETAL Alchemist
:iconsooblue:
Sooblue Featured By Owner Jul 13, 2014  Hobbyist Traditional Artist
Heh, też mam podobny problem. W sumie z rysowaniem to różnie, jakieś tam są, ale nie mam pomysłu na żadną porządną prace ;-; 
Reply
:iconremainfaithful:
REMAINfaithful Featured By Owner Jul 13, 2014  Hobbyist Traditional Artist
jestem z tobą siostro... ;-;
Reply
:iconsooblue:
Sooblue Featured By Owner Jul 13, 2014  Hobbyist Traditional Artist
Skrillex- Brofist 
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconremainfaithful: More from REMAINfaithful


More from DeviantArtDetails

Submitted on
July 13, 2014
Link
Thumb

Stats

Views
1,739
Favourites
0
Comments
3
×